All Brands

Čo ponúkame

Silné zázemie medzinárodného multimediálneho vydavateľstva, úspešné printové a online tituly a dynamické pracovné prostredie z nás robia atraktívneho zamestnávateľa.

Ringier Axel Springer Slovakia je jednotkou na slovenskom mediálnom trhu. Za každým úspešným titulom stojí kreativita zamestnancov a snaha napredovať spolu s inováciami. Vďaka spolupráci s ďalšími dcérskymi spoločnosťami a podpore materskej spoločnosti, má naša spoločnosť silné zázemie a spolu s vami bude rozvíjať svoje etablované značky a prinášať na trh nové produkty.

Ako benefity ponúkame našim zamestnancom služobný telefón na súkromné účely, pružný pracovný čas, spoločné firemné akcie, produkty vydavateľstva so zľavou, vernostné či príspevky pre deti zamestnancov. V závislosti od pracovnej pozície ponúkame našim vedúcim pracovníkom rozvoj manažérskych zručností prostredníctvom odborných rozvojových programov či nadštandardnú súkromnú lekársku starostlivosť. Často sa stretávajú tímy z rôznych krajín na medzinárodnej úrovni a delia sa o svoje odborné skúsenosti.