All Brands

Manažment

Mark Dekan
Chief Executive Officer

Ako CEO pre Ringier Axel Springer Media AG Mark Dekan predseduje aj Ringier Axel Springer Leadership tímu. Okrem svojej funkcie CEO Joint Venture Ringier Axel Springer Media AG, je zároveň aj CEO pre poľský ONET-RAS Polska Group a predseda predstavenstva spoločnosti Grupa ONET.pl a Media Impact Polska. Pred nástupom do funkcie  CEO Ringier Axel Springer Media AG v roku 2013, bol finančným riaditeľom pre celú Skupinu. Predtým pracoval pre finančnú divíziu pre nemeckého vydavateľa Axel Springer SE. 

 

 

 

 

Aleksander Kutela
CEO Grupa ONET.pl / COO

Aleksander Kutela šéfuje poľskej  Grupa ONET.pl od augusta 2015. je členom Group Executive Board  ONET-RAS Polska Group. Zároveň vo februári 2016 sa stal COO Skupiny Ringier Axel Springer Media AG ako aj členom Ringier Axel Springer Leadership Tímu, kde zodpovedá za Data a Video. V minulosti pracoval pre HBO as (2000-2015), a ako Senior Vice President pre HBO Europe (2007-2015). 

Jovan Protic
Group Director Publishing / Member

Jovan Protic pracuje pre spoločnosť od roku 2005. V roku 2014 bol vymenovaný za Chief Digital Officer pre srbského Ringier Axel Springer. Od roku 2012 postupne vo firme vystriedal viacero pozícií. Od roku 2015 sa stal COO pre poľský ONET-RAS Polska Group a zároveň je členom Group Executive Board. Od februára 2016 je súčasťou Ringier Axel Springer Leadership tímu a fokusuje sa na oblasť digitálneho publikovania. Zároveň je aj non-executive členom predstavenstva pre Ringier Axel Springer Srbsko.

Dr. József Bayer
CEO Ringier Axel Springer Hungary / Member

Dr. József Bayer založil a zároveň riadil spoločnosť Axel Springer SE v Maďarsku od roku 1989. V roku 2014 bol vymenovyný za generálneho riaditeľa pre Ringier Axel Springer Maďarsko. Vo  februári 2016 hsa stal členom Ringier Axel Springer Leadership tímu a bude zodpovedať za vydavateľskú činnosť. Dr. József Bayer začal svoju karieru v maďarskej televízii, kde sa vypracoval na generálneho riaditeľa vo veku 33. Štúdium ukončil a Univerzite Corvinus.  

Milan Dubec
CEO Ringier Axel Springer Slovakia and AZET / Member

Milan Dubec bol vymenovaný do pozície generálneho riaditela pre Ringier Axel Springer Slovensko vo februári 2015, zároveň sa stal spolumajiteľom vydavateľstva (11% akcií). Okrem iného je Milan aj zakladateľom Azet.sk - internetovej jednotky na Slovensku.