All Brands

Manažment

Milan Dubec
Generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia

Milan Dubec bol vymenovaný do pozície generálneho riaditela pre Ringier Axel Springer Slovensko vo februári 2015, zároveň sa stal spolumajiteľom vydavateľstva (11% akcií). Okrem iného je Milan aj zakladateľ internetovej jednotky na Slovensku - Azet.sk, kde je rovnako spolumajiteľ a generálny riaditeľ. 

Peter Hollý
Finančný riaditeľ (CFO) RAS SK

Peter Hollý má  viac ako 10 rokov skúseností, ktoré získal vo viacerých auditorských spoločnostiach ako Ernst&Young, Deloitte a spoločnosť Arthur Andersen. Do vydavateľstva prichádza zo spoločnosti Ernst&Young, kde zastával pozíciu Audit Senior Manager. Bol zapojený do finančných úloh významných slovenských a medzinárodných klientov naprieč rôznymi odvetviami, najmä však v oblasti mediálneho biznisu, IT a automobilový priemyseľ. 

Roman Fülöp
Obchodný riaditeľ

Roman Fülöp získal niekoľkoročné skúsenosti ako senior manažér pre Slovensko v spoločnosti Mediatel. Od januára 2004 pôsobí ako obchodný riaditeľ vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia.

Tomáš Doubrava
Personálny riaditeľ

Tomáš Doubrava pôsobí v spoločnosti od októbra 2016.  Predtým zastával niekoľko rokov pozíciu personálneho riaditeľa v spoločnosti Markíza – Slovakia, s. r. o. Okrem toho má skúsenosti aj s personalistikou v oblasti zdravotníctva, ktorej sa v minulosti venoval na niekoľkých pozíciách nielen na Slovensku ale i v zahraničí.

Martin Pastierovič
Vydavateľ pre magazínové tituly

Martin Pastierovič nastúpil do spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia v roku 2000 ako redaktor Eurotelevízie. V roku 2005 sa stal šéfredaktorom týždenníka Nový Čas Ľudia. Do konca roka 2013 zastával post zástupcu šéfredaktora newsroomu a vedúceho online sekcie. V rokoch 2014 - 2016 zastával pozíciu vedúceho pre digitálnu transformáciu. 

Beata Jekkelová
Vedúca distribúcie

Beáta Jekkelová pôsobí v distribučných a výrobných procesoch pre médiá už viac ako 16 rokov. Posledných 9 rokov manažovala distribúciu vo vydavateľstve SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, a. s. V rokoch 2000 – 2006 pracovala na  oddelení distribúcie práve pre vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia. Svoju kariéru začínala ešte v spoločnosti Nový Čas vydavateľstvo časopisov a novín ako manažér distribúcie.

Martin Stanecký
Vedúci výroby

Martin Stanecký  nastúpil do vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia v roku 2008 na pozíciu vedúceho tímu inzertných grafikov, kde okrem iného viedol všetky obchodné aj komunikačné aktivity s klientmi a dodávateľmi polygrafických služieb. Pred príchodom do vydavateľstva pracoval ako grafik pre reklamnú agentúru a vydavateľ časopisu Generation Y, Initia, s. r. o..

Monika Žákovská
Vedúca digitálneho publikovania

Monika Žákovská nastúpila do Ringier Axel Springer Slovakia v Septembri 2016. Okrem funkcie Chief Digital Publishing Officer, bude naďalej zastávať aj pozíciu pri riadení projektu Noizz.sk. Predtým pôsobila ako Digital Media Director v mediálnej agentúre Starmedia.