All Brands

Tlačové správy

Jan152018

Milan Konečný bol vymenovaný za nového CEO United Classifieds

Od 15.januára 2018, sa Milan Konečný (35) stal novým CEO spoločnosti United Classifieds, inzertnej spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia. Preberie zodpovednosť od Janky Krátkej, ktorá bola dočasne poverená riadením celej spoločnosti. Janka Krátka naďalej ostáva v United Classifieds na svojej pôvodnej pozícii Chief Operating Officer a Sales Director.

Milan Konečný zastával od roku 2014 pozíciu Chief Digital Officer v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia. V rokoch 2010 - 2014 pôsobil ako produktový manažér viacerých projektov v spoločnosti AZET, ktorá sa v roku 2016 zlúčila s Ringier Axel Springer Slovakia. Predtým pracoval v mediálnej agentúre Mediacom.

 

Milan Dubec, CEO Ringier Axel Springer Slovakia: „Digitálna inzercia je jedným z pilierov nášho portfólia a Ringier Axel Springer plánuje dlhodobo investovať do tohto segmentu. Preto som rád, že riadenie United Classifieds prevezme človek s dlhoročnou praxou v online a digitálnom prostredí. Želám mu veľa úspechov aj na novom pôsobisku. Som presvedčený, že s Jankou Krátkou vytvoria silný tím, ktorí dokáže splniť stanovené ciele.“

 

Milan Konečný, CEO United Classifieds: „Ďakujem za veľkú príležitosť viesť lídra digitálnej inzercie na Slovensku. Teším sa na nové výzvy a projekty, ktoré nás v United Classifieds čakajú. Verím, že dokážeme ešte zvýšiť kvalitu služieb pre našich klientov a obchodných partnerov, ako aj zlepšiť užívateľský zážitok návštevníkov našich inzertných portálov.“

Čítať ďalej

Jan112018

Michal Maruška bol vymenovaný za obchodného riaditeľa pre online reklamu

S účinnosťou od 1.februára 2018, Michal Maruška, ktorý v súčasnosti pôsobí ako Head of Programmatic, nastúpi na pozíciu obchodného riaditeľa pre online reklamu. Na jeho novej pozícii bude dohliadať na všetky obchodné aktivity týkajúce sa digitálnych aktivít.

Zodpovednosť za online reklamu preberie Michal Maruška od Michala Žatkuliaka, Head of Media Impact Slovakia, ktorý odchádza zo spoločnosti na svoju vlastnú žiadosť po viac ako 12 rokoch, aby vyskúšal nové kariérne príležitosti. Nástupcu na pozíciu Head of Media Impact Slovakia spoločnosť v súčasnosti hľadá. Na pozícii obchodného riaditeľa pre printové portfólio zostáva Roman Fülöp.

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia: „Veľmi Michalovi ďakujem za roky vynikajúcej práce, ako aj množstvo energie a úsilia, ktoré obom spoločnostiam odovzdal. Vzhľadom na dlhoročnú spoluprácu mi je ľúto, že odchádza, rešpektujem však jeho rozhodnutie. Želám mu veľa šťastia a úspechov v ďalšej kariére, ako aj osobnom živote. Naše digitálne portfólio zostáva v dobrých rukách. Skúsenosti Michala Marušku a jeho výborné výkony, z neho robia ideálneho kandidáta, ktorý môže viesť túto významnú časť nášho podnikania. Som presvedčený, že spoločne s jeho kolegami, budú naďalej pokračovať v posilňovaní našej líderskej pozície na Slovensku.“

Michal Maruška, obchodný riaditeľ pre online reklamu: „Ďakujem za dôveru a teším sa na výzvy, ktoré na mňa čakajú. Sme digitálnym lídrom a jednotkou slovenského internetu. Preto chcem hlavne pokračovať v implementovaní inovácií v podobe nových produktov a služieb pre našich klientov, ako aj  podporovať rozvoj obchodných príležitostí.

Michal Maruška pôsobil v rokoch 2007 až 2016 ako Key Account Manager pre kľúčových klientov v spoločnosti Azet. Od roku 2016 pracoval ako Senior Manager Programmatic a od októbra 2017 nastúpil na funkciu Head of Programmatic v spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

Čítať ďalej

Dec112017

Nový Čas pre Ženy oslavuje 15 rokov v novom dizajne

Líder medzi ženskými týždenníkmi Nový Čas pre Ženy oslávil pred pár týždňami už 15 rokov od svojho prvého vydania. V rámci významného jubilea predstaví časopis nový dizajn titulky, prémiovejší papier obálky, nové sýte farby, ako aj upravený obsah.

Redizajnovaný Nový Čas pre Ženy je reakciou na spätnú väzbu čitateliek. Tie si obľúbili špeciálne vydania XXL, ktoré vychádzajú už tri roky. Preto sa redakcia rozhodla preniesť tento dizajn a vyššiu kvalitu aj do bežných vydaní. Čitateľky sa môžu tešiť na prémiovejší papier obálky, modernejšie zalomenie titulnej strany, ktorej dominujú výraznejšie sýte farby, ako aj využitie špeciálnej, bežne nepoužívanej piatej farby. Nový Čas pre Ženy, tak ako vždy, udáva nový trend najvyššej kvality medzi ženskými týždenníkmi a potvrdzuje pozíciu lídra na slovenskom trhu vo svojom segmente.

Súčasťou magazínu aj naďalej ostáva príloha o varení a pečení, ktorá prináša tie najlepšie recepty od redakcie aj od samotných čitateliek. Vďaka zmene formátu si bude možno prílohu s receptmi lepšie odkladať do zakladačov a k obľúbeným receptom sa neskôr vrátiť. Čitateľky teda stále budú dostávať dva časopisy v jednom.

Vylepšenia prichádzajú aj v obsahovej časti. Pribudnú nové rubriky s významnými odborníkmi z oblasti lekárstva či výživy. Obsah bude ešte viac reflektovať na reakcie čitateliek jednak z printovej, ale aj z online verzie časopisu www.casprezeny.sk, ako aj zo sociálnych sietí. Skutočné príbehy zo života slovenských žien patria podľa reakcií čitateliek k tomu najzaujímavejšiemu, čo titul prináša. Úpravami prejdú aj ďalšie obľúbené rubriky ako Zmenáreň, Sex a vzťahy, Krása či Zdravie. Celkový dôraz bude kladený na autentický slovenský obsah a reflektovanie diania u nás doma.

Monika Huljaková, šéfredaktorka Nový Čas pre Ženy: „Už 15 rokov sme najpredávanejším ženským týždenníkom. Chceli by sme sa aj takýmto spôsobom poďakovať našim verným čitateľkám. Ich spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, a my sme sa ju snažili čo najviac preklopiť do nových šiat. Aj preto verím, že nový dizajn, vyššiu kvalitu, ako aj upravený obsah ocenia.“

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia: "Nový Čas pre Ženy je dlhodobo lídrom vo svojom segmente. Preto som rád, že sa nám podarilo posunúť jeho vizuálnu stránku opäť na vyššiu úroveň. Našim čitateľkám tak ponúkneme ešte lepší zážitok.“

Nový Čas pre Ženy

Týždenník Nový Čas pre Ženy je najpredávanejší ženský týždenník na Slovensku, ktorý udáva trendy a určuje témy. Vychádza od roku 2002. Reaguje na to čím žijú jeho čitateľky. Prináša im obľúbené rady do kuchyne i domácnosti, skutočné príbehy, rodinné a partnerské vzťahy, články o zdraví, bývaní, móde či kozmetike. Priemerný predaj, za prvých 9 mesiacov roka 2017, sa pohybuje na úrovni 94 076 kusov (podľa oficiálneho auditu ABC SR). Mesačne navštívi web casprezeny.sk až 820-tisíc (RU). Užívatelia vytvoria v priemere takmer 10 miliónov page views mesačne.

Čítať ďalej

Nov132017

Ženský web Diva.sk zmenil logo a kompletne prerobil dizajn

Jeden z najčítanejších ženských portálov Diva.sk prichádza s úplne novým dizajnom, ako aj s prepracovaným logom a sloganom. Nová Diva.sk prináša aj upravený obsah, v ktorom sa okrem tradičných ženských tém, ešte viac zameria na aktuálny lifestyle a vlastnú produkciu videí.

Samotná stránka, ako aj logo, používajú moderný dizajn, ktorý je vzdušnejší a svieži. Je postavený hlavne na fotografiách, ktoré majú poskytnúť čitateľovi prvotnú informáciu pred otvorením samotného článku. Samozrejmosťou je vysoká responzivita webu, ktorá poskytne čitateľom oveľa vyšší komfort pri prezeraní, ale aj čítaní článkov na rôznych mobilných zariadeniach s rôznymi veľkosťami displejov.

Úpravami prešiel aj obsah. Okrem iného sa rozšírila sekcia News, v ktorej redakcia prináša aktuálne informácie o dianí v oblasti lifestylu. Výraznejší priestor v celkovom obsahu dostane aj vlastná tvorba videa, ktoré čitateľky nájdu v sekcii TV Diva. Nové svieže logo je kombinované s novým sloganom „Zvedavá/Trendy/Ženská“. Ten vystihuje zameranie redizajnovaného portálu na aktuálne témy z oblasti lifestyle, módy a celebrít. S novým webom Diva.sk sa tak čitateľky môžu spoľahnúť, že im neujde žiadny aktuálny trend.

Ženský magazín Diva.sk pôsobí na trhu už 11 rokov. Medzitým prešiel web viacerými úpravami. Aktuálna zmena dizajnu bude podporená aj bannerovou online kampaňou, ktorá bude prebiehať na weboch vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Janette Suchá, šéfredaktorka Diva.sk: „Diva.sk je po redizajne ešte atraktívnejšia, trendovejšia, prehľadnejšia a štýlovejšia. Keďže pripravujeme pre naše čitateľky nielen zaujímavý obsah, ale záleží nám aj na ich príjemnom pocite, keď si náš web čítajú, prinášame im väčšie fotografie i viac obsahu postaveného na fotkách. Na Diva.sk nájdu tie najhorúcejšie novinky z lifestylových trendov, sveta celebrít, ale i všetko, čo ich zaujíma z oblasti vzťahov, módy, krásy či osobnostného rozvoja. Verím, že aj vďaka novému dizajnu budeme k svojim čitateľkám ešte bližšie.“

Martin Pastierovič, vydavateľ pre magazínové tituly Ringier Axel Springer Slovakia: „Nová Diva.sk ponúka nielen vynovený obsah v štýlovom dizajne, ale dáva prominentný priestor aj vlastnej video produkcii, rovnako v desktopovej i mobilnej verzii. A to všetko s ohľadom na potreby čitateliek – mladých moderných žien, ktoré sa chcú dostať k svojim obľúbeným témam pohodlným spôsobom, kedykoľvek a kdekoľvek.“

Diva.sk patrí medzi najčítanejšie ženské weby na Slovensku. V segmente ženských webov jej patrí druhá pozícia. Značka spadá do portfólia najväčšieho slovenského multimediálneho vydavateľského domu Ringier Axel Springer Slovakia. Portál je zameraný na ženský lifestyle, novinky a trendy v životnom štýle, módu, krásu, zdravie, chudnutie, lásku, sex, ale ponúka aj horoskopy, články z oblasti new age a venuje sa tiež videoprodukcii. Podľa oficiálneho auditu webov AIMmonitor sa priemerná denná návštevnosť Diva.sk pohybuje na úrovni 85 -tisíc unikátnych návštevníkov (RU) denne, mesačne navštívi web okolo 800 000 unikátnych návštevníkov, čo predstavuje viac ako 7 miliónov page views mesačne.

Čítať ďalej