určujeme štandardy digitálnych médií

Ringier Axel Springer SK, je multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Je jednotkou slovenského internetu. Od svojho založenia neustále rastie a snaží sa svojim čitateľom ponúkať hlavne kvalitný obsah.Na splnenie potrieb našich čitateľov a klientov sme vytvorili špecifický biznisový ekosystém. V rámci našej skupiny zhromažďujeme poznatky a skúsenosti, ktoré nám umožňujú prispôsobiť sa neustále meniacemu sa prostrediu, v ktorom pôsobíme.Media Impact je našou obchodnou jednotkou zodpovednou za stanovenie trendov v efektívnej komunikácii medzi značkami a čitateľmi.Azet je náš technologický uzol v Žiline, ktorý nám umožňuje rozširovať naše podnikanie. V spoločnosti United Classifieds s.r.o, ktorá bola založená v roku 2015, spájame všetky naše inzertné portály Ringier Axel Springer SK. Hlavnými značkami sú Autobazár.eu, Autobazar.sk, Nehnuteľnosti.sk, TopReality.sk a Bazar.sk.

logo impact

Dodávame kvalitný obsah naprieč všetkými platformami a kanálmi.

Aktuality.sk
logo impact

Prevádzkujeme hlavné inzertné stránky, ako aj lídrov v transakčných biznisoch.

United Classifieds
logo impact

MEDIA IMPACT Slovensko ponúka integrovanú komunikáciu a reklamu, aby sme našim klientom poskytli inovatívne riešenia.

Media Impact Slovensko

Poskytujeme najmodernejšiu technologickú infraštruktúru, aby sme pokryli všetky potreby našich digitálnych médií

sme súčasťou Ringier Axel Springer Media AG

Ringier Axel Springer Media AG vznikla 1. júla 2010 ako spoločný podnik dvoch vydavateľstiev – švajčiarskeho Ringier AG a nemeckého Axel Springer SE za účelom spojenia podnikania v strednej a vo východnej Európe. Ringier Axel Springer Media AG dnes riadi rozsiahle portfólio, ktorého súčasťou je viac ako 165 digitálnych a tlačených produktov na rastúcich trhoch v Poľsku, Maďarsku, Slovensku, Srbsku, Estónsku, Lotyšsku a Litve. Medzinárodná kancelária sídli vo švajčiarskom Zurichu a má približne 3100 zamestnancov.

naši akcionári

axel springer ag

Spoločnosť Axel Springer, ktorú založil v roku 1946 rovnomenný vydavateľ Axel Springer, je lídrom digitálnych vydavateľstiev v Európe.

Jej rozsiahle portfólio tvoria etablované značky ako BILD a WELT, ako aj BUSINESS INSIDER, európska edícia POLITICO, alebo spravodajský servis UPDAY, či medzinárodné tituly. Vďaka neustálej digitalizácii a medzinárodným aktivitám, je Axel Springer jednotkou nielen na nemeckom printovom trhu, ale cez svoje dcérske spoločnosti, joint venture a licencie rozvíja svoje aktivity v ďalších 40 krajinách rozdelených na šiestich kontinentoch. Spoločnosť vďaka tomu disponuje celosvetovo najsilnejším portfóliom rubrík. Viac ako polovica príjmov Axel Springer pochádza z medzinárodného podnikania a až 80 percent z digitálnych médií. Spoločnosť Axel Springer, ktorá je kótovaná na burze, má svoje sídlo od roku 1985 v Berlíne. Spoločnosť zamestnáva viac ako 15 000 zamestnancov. www.axelspringer.de

ringier ag

Spoločnosť Ringier bola založená v roku 1833 v Zofingene vo Švajčiarsku. Aj po viac ako 180 rokoch ide o 100% rodinný podnik, ktorý vedie momentálne už piata generácia.

Dnes je firma Ringier medzinárodná integrovaná mediálna spoločnosť a jedna z najdôležitejších mediálnych firiem na domácom švajčiarskom trhu. Ringier vydáva celosvetovo viac ako 120 novín a magazínov, prevádzkuje a vyrába niekoľko TV programov a vlastní podiely v televíziách a rádiách. Taktiež organizuje podujatia a koncerty, riadi viac ako 200 webových a mobilných platforiem a niekoľko tlačiarní. Ringier predstavuje novinárske štandardy, individualizmus, nezaujatosť a slobodu slova, ako aj pluratilitu informácií. Spoločnosť Ringier sídli v Zürichu, zamestnáva vo svojej skupine približne 7 500 zamestnancov.