určujeme štandardy moderných digitálnych médií

Ringier Axel Springer SK je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu. Od svojho založenia neustále rastie a snaží sa svojim čitateľom ponúkať hlavne kvalitný obsah.

Na splnenie potrieb našich čitateľov a klientov sme vytvorili špecifický biznisový ekosystém. V rámci našej skupiny zhromažďujeme poznatky a skúsenosti, ktoré nám umožňujú prispôsobiť sa neustále meniacemu sa prostrediu, v ktorom pôsobíme. Media Impact je našou obchodnou jednotkou zodpovednou za stanovenie trendov v efektívnej komunikácii medzi značkami a čitateľmi. Azet je náš technologický uzol v Žiline, ktorý nám umožňuje rozširovať naše podnikanie. V spoločnosti United Classifieds s.r.o, ktorá bola založená v roku 2015, spájame všetky naše inzertné portály. Hlavnými značkami sú Autobazár.eu, Autobazar.sk, Nehnuteľnosti.sk, TopReality.sk a Bazar.sk.

čo ponúkame

U nás máte možnosť pracovať v redakciách tých najlepších a najznámejších titulov na Slovensku. Garantujeme veľké možnosti osobného rozvoja a ponúkame atraktívne pracovné podmienky.

konkurenčné platy

konkurenčné platy

Záleží nám na vás a vašej rodine. Preto vám za dobrú prácu ponúkame aj dobrú odmenu.

otvorená korporátna kultúra

otvorená korporátna kultúra

Ovocie a pitný režim sú u nás samozrejmosťou. Rovnako ako stretnutia v kuchynke pri kávičke.

decentralizovaný manažment

decentralizovaný manažment

Vieme aké dôležité je byť v kontakte s manažmentom.

atraktívne kancelárie

atraktívne kancelárie

Budete pracovať v nových priestoroch, vždy blízko k centru mesta.

našou víziou je byť vedúcou mediálnou spoločnosťou v CEE

Na splnenie potrieb našich čitateľov a klientov sme vytvorili špecifický biznisový ekosystém. V rámci našej skupiny zhromažďujeme poznatky a skúsenosti, ktoré nám umožňujú prispôsobiť sa neustále meniacemu sa prostrediu, v ktorom pôsobíme.