Oct 12.2016

Novým personálnym riaditeľom Ringier Axel Springer Slovakia sa stáva Tomáš Doubrava

Zdielať

Od 17. októbra 2016 do vedenia spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia (RAS SK) nastupuje Tomáš Doubrava, ktorý bude zastávať pozíciu personálneho riaditeľa. Strieda predchádzajúcu personálnu riaditeľku Nicole Slašťanovú, ktorá po štyroch rokoch na vlastnú žiadosť končí svoje pôsobenie v spoločnosti.

Tomáš Doubrava prichádza z mediálneho prostredia, pred nástupom na post personálneho riaditeľa RAS SK zastával niekoľko rokov rovnakú pozíciu v spoločnosti Markíza – Slovakia, s. r. o. Okrem toho má skúsenosti aj s personalistikou v oblasti zdravotníctva, ktorej sa v minulosti venoval na niekoľkých predchádzajúcich pozíciách nielen na Slovensku ale i v zahraničí.

Milan Dubec, generálny riaditeľ Ringier Axel Springer Slovakia: „Ďakujem Nicole Slašťanovej za jej nasadenie a profesionálny prístup. Pod jej vedením sme úspešne zvládli personálnu agendu pri takých dôležitých projektoch, ako boli vznik spoločnosti United Classifieds či fúzia RAS SK a Azet.sk. Želám jej veľa úspechov v ďalšom pracovnom pôsobení ako aj v súkromnom živote. Tomášovi Doubravovi prajem veľa úspechov na novej pozícii v našej spoločnosti. Verím, že jeho skúsenosti z mediálnej brandže prispejú k ďalšiemu úspešnému rozvoju našej stratégie personalistiky ako aj k zviditeľneniu RAS SK ako atraktívneho zamestnávateľa na mediálnom trhu.“